اخبار

با امضای قرارداد میان کروز و کانتیننتال ، یکی از بزرگ‌ترین قطعه سازان جهان برای سرمایه‌گذاری به ایران آمد

شرکت صنایع تولیدی کروز و کانتیننتال آلمان، پس از سال‌ها همکاری در زمینه تولید قطعات و به دنبال توسعه فعالیت‌های خود در بازار ایران، قرارداد تأسیس جوینت ونچر مشترک را به امضا رساندند.شرکت کانتیننتال آلمان نامی شناخته شده در صنعت قطعه‌سازی است و هم‌اکنون با دارا بودن طیف وسیعی از خطوط تولیدی، در جایگاه سومین قطعه ساز جهان جای دارد. این شرکت مدت‌ها است در زمینه تولید قطعات خودرو با شرکت کروز همکاری م ... (بیشتر)

قرارداد سرمایه گذاری مشترک شرکت سیستمهای پیشرفته اگزوز فورشیا کروز منعقد گردید

قرارداد سرمایه گذاری مشترک "شرکت سیستمهای پیشرفته اگزوز فورشیا کروز" برای تولید سیستمهای کنترل آلایندگی در پاریس میان شرکت فورشیا و شرکت ماد (شرکت سرمایه گذاری مشترک کروز و اورند) منعقد شد.این قرارداد جدید در حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس، مدیر عامل شرکت فورشیا، قائم مقام تکنولوژی های کنترل آلایندگی فورشیا و مدیریت ارشد شرکتهای کروز و اورند امضا گردید. شرکت سرمایه گذاری مشترک FCAES با مشا ... (بیشتر)

بازدید معاون اول رئیس جمهور از شرکت صنایع تولیدی کروز

آقای دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، به همراه هیأت همراه خود از شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد. در این بازدید آقای محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ایشان را همراهی کردند. بازدید معاون اول رییس جمهور از این شرکت در راستای برنامه ریزی دولت برای حمایت از بخش تولید و رفع مشکلات واحدهای تولیدی صورت گرفته است. ... (بیشتر)

شرکت کروز در فهرست 100 شرکت برتر ایران در سال 1395 و رتبه 62 قرار گرفت.

در همایش سال 1395 سازمان مدیریت صنعتی، شرکت کروز با یاری خداوند متعال مجددا در فهرست 100 شرکت برتر ایران قرار گرفته و رتبه 62 را به خود اختصاص داده است .این موفقیت بزرگ را به کلیه اعضای خانواده کروز تبریک می گوییم. امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر و تلاش بیشتر، روند رو به رشد شرکت را حفظ نموده و در مسیر تعالی و تحقق اهداف سازمانی گام برداریم. ... (بیشتر)

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت صنایع تولیدی کروز

وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای "محمدرضا نعمت زاده"، از شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید بعمل آورد.به گزارش روابط عمومی شرکت، در این بازدید" سید رضا نوروززاده"رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، "سهیلا جلودارزاده" مشاور وزیر،"محسن صالحی نیا" معاون امور صنایع،"محمد گودرزی"رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی،"امیرحسین قناتی" مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه،"علی میرنژاد"مدیرکل دفتر صنایع برق و الکترونی ... (بیشتر)