اخبار

الیاس نادران: کروز در داخلی سازی قطعات به نتایج قابل تحسینی دست یافته است
۰۸ خرداد ۱۴۰۰

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کروز در صنعت قطعه سازی و داخلی سازی قطعات به نتایج قابل تحسینی دست پیدا کرده است. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت. الیا ... (بیشتر)

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلام :نقش کروز در ایجاد اشتغال تحسین برانگیز است
۰۲ خرداد ۱۴۰۰

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی گفت: نقش قطعه سازی کروز و گروه بهمن در ایجاد اشتغال تحسین برانگیز است و باید موانع تولید از سر راه چنین مجموعه هایی برداشته شود. نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی ... (بیشتر)

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در بازدید از کروز مطرح کرد :مجلس با رویکرد حمایتی برای رفع مشکل قطعه سازان کوتاهی نخواهد کرد
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعه سازی کروز با استفاده از حضور نخبگان در مجموعه اش می تواند نقش موثر در تحول صنعت قطعه سازی ایفا کند. نماینده مردم بافت در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌ ... (بیشتر)

نماینده مردم دهلران در مجلس: توجه ویژه کروز به بخش پژوهش قابل تقدیر است
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: کروز در کنار ایجاد اشتغاالزایی موفق، به امر تحقیقات و پژوهش توجه ویژه ای داشته است که این امر از نقاط قوت و مثبت این شرکت قطعه سازی به شمار می رود. نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکل ... (بیشتر)

مدیر فروش کروز: با تولید 55 میلیون قطعه رکورد تولید را شکستیم
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیر فروش کروز گفت: به عنوان یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت های قطعه سازی کشور در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، در سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش تولید داشتیم و توانستیم ۵۵ میلیون قطعه را تولید که این خود یک رکورد تولید قطعه محسوب می شود. در پی نشست خبری شرکت کروز در خصوص گزارش عملکرد این قطعه ساز بزرگ کشور در ... (بیشتر)