اخبار

حفظ بهداشت و سلامتی پرسنل در شرکت کروز از اهمیت بالایی برخوردار است و بدین منظور از ابتدای کرونا تا کنون در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه کرده است. بخشی از اقداماتی که به صورت روزانه انجام می شود: -تب سنجی -تست PCR -ضدعفونی خطوط تولید -افزایش تعداد سرویس ایاب و ذهاب -تهیه ماسک و دستکش - ... (بیشتر)

گروه قطعه سازی کروز: 1.اشتغال پایدار برای ۶۰ هزار نفر ایجاد کرده است. 2.با وجود محدودیت های پیرامون کرونا تا نیمه آذر ماه، با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی تولید را بدون هیچ توقفی ادامه می دهد. 3.در همه زمان قطعات مورد نیاز خودروسازان را به موقع تحویل می دهد. ... (بیشتر)

مدیر عامل کروز: امسال تا نهم آذر نود و نه اشتغال 2200 نفر را با نهضت داخلی سازی محقق کردیم
۱۰ آذر ۱۳۹۹

بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور با افزایش میزان تولید خود در سال جهش تولید، برای بالغ بر 12هزار نفر به صورت مستقیم و 50هزار نفر به صورت غیر مستقیم در کشور اشتغال پایدار ایجاد کرده است. گروه قطعه سازی کروز علارغم وجود مشکلات بسیار پیرامون تحریم، گمرک، عدم پرداخت مطالبات و... سعی در تامین به موقع قطعات مورد نیاز خو ... (بیشتر)

کروز از پیشتازان ساخت سنسور ABS
۰۵ آذر ۱۳۹۹

شرکت صنایع تولیدی کروز هم اکنون بیش از 70 درصد سهم بازار را در تولید سنسور ABS در اختیار دارد. این قطعه در سال 90 در این شرکت داخلی سازی شده است و با توان تولید سالانه 5 میلیون قطعه، نیاز خودروسازان و خدمات پس از فروش را برآورده می سازد. تکنولوژی ساخت سنسور ABS صالح فاضلی مدیر مهندسی سنسور گروه قطعه سازی کروز گفت: سنسو ... (بیشتر)

شرکت کروز ضمن طراحی، ساخت و تامین تمامی اجزا سیستم مدیریت موتور (EMS) شامل ECU، سنسورها و عملگرهای مختلف، به عنوان تنها شرکت ایرانی تامین کننده‌ی قطعات خودرو است که با بهره‌گیری از امکانات سخت‌افزاری و مهندسین کارآزموده داخلی، صفر تا صد کالیبراسیون ECU (موتور و خودرو) را در داخل کشور انجام می‌دهد تا از خروج ارز در این ... (بیشتر)