اخبار

رییس مرکز ساخت داخل وزارت صمت: قطعه سازی کروز در زمینه ی کیفیت، عمق ساخت داخل و کمیت بسیار توانمند است
۰۱ آذر ۱۳۹۹

عناوین مهم: سید محمد مهدی هادوی رییس مرکز ساخت داخل، صنایع ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: 1. با افزایش تولید داخل، اشتغالزایی، اعتماد به نفس و موارد مربوط به رشد و رونق اقتصادی بسیار پررنگ تر می شود. 2. عملکرد بالا در تولید و ساخت ماشین آلات هایتک در خود مجموعه، نشان دهنده اعتقاد ... (بیشتر)

نایب رییس کمیسیون صنایع در خانه ملت: کروز نقش موثری در اشتغالزایی ایفا کرده است
۲۹ آبان ۱۳۹۹

عناوین مهم: نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: 1. قطعه سازی کروز توانسته در بحث اشتغالزایی نقشی موثر را ایفا کند. 2. تصویب قوانین و نظارت میدانی جز وظایف کمیسیون صنایع محسوب می شود. 3. باید در کارگروه ها، کمیته ها و صحن کمیسیون پیگیر مشکلات صنعت باشیم و برای حل آن راهکارهای مدونی بیابیم ... (بیشتر)

داخلی سازی قطعه حساس رابط چرخشی ایربگ به دست متخصصان شرکت کروز
۲۰ آبان ۱۳۹۹

عناوین مهم: 1. یکی از محصولات بسیار مهم یونیت سوییچ، رابط بین دسته سیم و ایربگ خودرو با نام رابط چرخشی ایربگ است. 2. ورود تکنولوژی تولید این محصول در کشور برای اولین بار توسط کروز انجام شده و اکنون با داخلی سازی 80 درصدی تولید می شود. 3. کروز این محصول را با داخلی سازی 80 درصدی تولید می کند و بالاترین سطح داخلی سازی را ... (بیشتر)

گروه قطعه سازی کروز به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور و با سابقه ای چهل ساله توانسته با همت متخصصان و نخبگان جوان ایرانی بسیاری از قطعات خودرو را بومی سازی کند تا ضمن کاهش وابستگی به خارج از کشور، برای ۷۰هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی کند. ... (بیشتر)

کروز به عنوان شرکت دانش بنیان موفق ایرانی با اشتغالزایی برای 12هزار نفر در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت دارد. این شرکت قطعه سازی توانسته 3000 قطعه مورد نیاز صنعت خودرو را در حجم انبوه به تولید داخل رساند. ... (بیشتر)