اخبار

نماینده مردم تالش و رضوان شهر در مجلس خواستار حمایت دولت از بخش های خصوصی اشتغالزا مانند کروز شد
۱۷ آبان ۱۳۹۹

عناوین مهم: نماینده مردم تالش و رضوان شهر در مجلس در حاشیه بازدید از کروز: 1. حمایت از مجموعه هایی مانند کروز که در ایجاد اشتغال نقشی موثر را ایفا کرده اند باید در دستور کار دولت قرار گیرد. 2. در کروز نظم و انضباط حرف اول را می زند. 3. از حضور بالغ بر 12هزار نفر نیروی مستعد کار در قطعه سازی کروز خرسندم. 4. به عنوان نما ... (بیشتر)

بهروز حبیبی عضو هیات مدیره شرکت قطعه سازی کروز از طراحی و ساخت نسل پنجم رایانه خودرو توسط این قطعه ساز خبر داد. ... (بیشتر)

نماینده مردم رشت در مجلس: کروز از مجموعه های توانمند در حد شرکت های برتر اروپایی است
۱۱ آبان ۱۳۹۹

عناوین مهم: نماینده مردم رشت در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: 1. قطعه سازی کروز مجموعه ای منظم، قانونمند و مدیریت آن همگام با مدیریت روز دنیا است. 2. کروز سبب اشتغالزایی برای بیش از دوازده هزار نفر شده است. 3. یکی از ویژگی های مثبت وجود نیروی انسانی با انرژی و انگیزه و علاقمند به کار در خطوط تولید است. 4. کروز توان ... (بیشتر)

نماینده مردم اهواز در حاشیه بازدید از کروز: به عنوان یک ایرانی به خودم می بالم که در قطعه سازی پیشرفت کرده ایم
۰۸ آبان ۱۳۹۹

عناوین مهم: نماینده مردم اهواز در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: 1. باور نمی کردم یک شرکت قطعه سازی ایرانی، 3000 قطعه نیاز صنعت خودرو را از واردات بی نیاز کند. 2. به عنوان یک ایرانی به خودم‌ می بالم که در صنعت قطعه سازی تا این اندازه پیشرفت کرده ایم. 3. نمایندگان مجلس در کنار صنعت قطعه سازی و سایر صنایع ایستاده اند. ... (بیشتر)

معاون قضایی دادستانی کل کشور: از واردات محصولات قابل تولید در کشور سختگیرانه جلوگیری می کنیم
۱۲ مهر ۱۳۹۹

عناوین مهم:1. معاون قضایی دادستانی کل کشور ضمن بازدید از گروه قطعه سازی کروز موارد زیر را مطرح کرد.2. مدیران مزاحم و قوانین مزاحم از مشکلات تولید هستند.3. . با استفاده از قوانین و مقررات و ظرفیت‌های قوه قضاییه، آمادگی صد درصدی برای حمایت از تولیدکنندگان را اعلام کردیم و قطعه سازان نیز مستثنی نیستند.4. قطعه سازی از استر ... (بیشتر)