اخبار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم در بازدید از بزرگترین شرکت قطعه ساز کشور: فعالیت12 هزار نفر در شرکت کروز، بهترین کار و عبادت است

محمد باقری بنابی، نماینده مردم بناب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی به همراه جمعی از مدیران شرکت صنایع تولیدی کروز از این مجموعه بازدید کردند. وی در بازدید از بزرگترین شرکت قطعه ساز داخلی، از نزدیک در جریان روند تولید قرار گرفت و از تجهیزات تولید و تکنولوژی این کارخانه دیدن کرد. نماینده مردم بن ... (بیشتر)

مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر در بازدید از کروز: ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد

مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت های این بنگاه اقتصادی در داخلی سازی قطعات الکترونیک هایتک مانند کنترلرها و ای سی یو قرار گرفت.ضیایی در بازدید از خطوط تولیدی و دستگاه های هم ... (بیشتر)

کروز با همت و دانش مهندسان خود توانسته بسیاری از قطعات حساس خودرو مانند ECU، جلو آمپر و... را بومی سازی کند و با افزایش داخلی سازی و تیراژ توليد سبب افزایش اشتغالزایی و کاهش خروج ارز از کشور شده است. ... (بیشتر)

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس: شادابی، پشتکار و روحیه جهادی در پرسنل کروز دیده می شود

شهباز حسن پور بيگلری نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد و مدیران مربوطه از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی توضیحاتی برای وی ارائه دادند.شهباز حسن پور بيگلری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پس از بازدید شرکت قطعه سازی کروز گفت: ... (بیشتر)

کروز با بومی سازی قطعات خودرو از زنجیره واردات خارج شد

به نقل از خبرگزاری فارس صنعت خودرو در کشور همچنان با نوسانات زیادی روبرو است و یک هفته قیمت ها بالا می رود، یک بار خبر کاهش تولید منتشر و یکبار هم موضوع انباشت شدن دوباره خودروها در کف کارخانه، کمبود مواد اولیه، عدم تخصیص ارز و... مطرح می‌شود. این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که ایران جز معدود کشورهای منطقه است که بیش ا ... (بیشتر)