اخبار

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت: قطعه سازی کروز در داخلی سازی قطعات پیش رو است

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت: شرکت کروز با پیش رو بودن در داخلی سازی بسیاری از قطعات خودرو هم اکنون به یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات خودرو مبدل شده است. گروه قطعه‌سازی کروز با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود در زمینه بومی سازی قطعات خودرو در راستای رونق تولید و توسعه صنعت قطعه‌سازی در سال جهش تولید ... (بیشتر)

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت: ابتکار، خلاقیت و نوآوری را در غرفه کروز به وضوح مشاهده کردم

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی تهران در حاشیه بازدید از غرفه کروز در آخرین روز از نمایشگاه قطعات خودرو گفت: ابتکار، خلاقیت و نوآوری را در این بازدید به وضوح مشاهده کردم و توانمندی کروز در زمینه داخلی سازی قطعات خودرو قابل تقدیر است. حسن زمانی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل نمایشگاه بین المللی تهران در حاشیه ب ... (بیشتر)

رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا: مرکز تحقیق و نوآوری کروز در قالب شرکت تحقیقات آزمایشگاه پادزا قدم های خوبی در درمان کرونا برداشته است

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معتقد است؛ قطعه سازی کروز به خوبی توانسته بر روی فناوری های جدید در حوزه صنعت و سلامت تمرکز کند و این موضوع جای تقدیر و تشکر فراوان دارد. دکتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا با حضور ... (بیشتر)

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: امیدوارم کروز در آینده بتواند با شرکت های قطعه سازی جهان رقابت کند

عضو کمیسییون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم کروز در آینده بتواند با شرکت های بزرگ قطعه سازی در جهان رقابت کند. گروه قطعه‌سازی کروز با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود در زمینه بومی سازی قطعات خودرو در راستای رونق تولید و توسعه صنعت قطعه‌سازی در سال جهش تولید در پانزدهمین نمایشگاه بین‌‌المللی قطعات، ل ... (بیشتر)

مدیر عامل سایپا: کروز جزء شرکت های توانمند در حوزه قطعات الکترونیکی است

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه بازدید از غرفه شرکت کروز گفت: کروز یکی از شرکت های بسیار فعال و توانمند در حوزه سیستم های الکترونیکی و قطعات متفاوت است. جواد سلیمانی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا ضمن حضور در آخرین روز از نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از غرفه کروز بازدید کرد. سلیمانی در حاشیه این باز ... (بیشتر)