اخبار

نماینده شهریار، قدس و ملارد در مجلس: مجاهدان واقعی در عرصه تولید مدیران کروز هستند

حسین حق وردی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجاهدان واقعی مدیران شرکتی همچون قطعه سازی کروز هستند که برای 12هزار و 600خانوار در این شرایط اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه مردم کشورمان شغل و درآمد ایجاد کرده اند.عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاو ... (بیشتر)

کروز تولید کننده قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن خودرو

هرگز نمی توان منکر شرایط سخت، پیامدها و کمبودهای متعددی که تحریم های ظالمانه آمریکا با خود به همراه آورده شد، اما واقعیت این است که این محدودیت ها موجب شد تا همدلی و یکپارچگی میان قطعه سازانی همچون شرکت صنایع تولیدی کروز با خودروسازان شکل گیرد و در نهایت منتج به خلق اتفاقات بزرگ و شکوفایی فراوان شود. از بومی سازی بسیار ... (بیشتر)

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم در بازدید از بزرگترین شرکت قطعه ساز کشور: فعالیت12 هزار نفر در شرکت کروز، بهترین کار و عبادت است

محمد باقری بنابی، نماینده مردم بناب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی به همراه جمعی از مدیران شرکت صنایع تولیدی کروز از این مجموعه بازدید کردند. وی در بازدید از بزرگترین شرکت قطعه ساز داخلی، از نزدیک در جریان روند تولید قرار گرفت و از تجهیزات تولید و تکنولوژی این کارخانه دیدن کرد. نماینده مردم بن ... (بیشتر)

مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر در بازدید از کروز: ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد

مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت های این بنگاه اقتصادی در داخلی سازی قطعات الکترونیک هایتک مانند کنترلرها و ای سی یو قرار گرفت.ضیایی در بازدید از خطوط تولیدی و دستگاه های هم ... (بیشتر)

کروز با همت و دانش مهندسان خود توانسته بسیاری از قطعات حساس خودرو مانند ECU، جلو آمپر و... را بومی سازی کند و با افزایش داخلی سازی و تیراژ توليد سبب افزایش اشتغالزایی و کاهش خروج ارز از کشور شده است. ... (بیشتر)