اخبار

کروز از پیشتازان ساخت سنسور ABS

شرکت صنایع تولیدی کروز هم اکنون بیش از 70 درصد سهم بازار را در تولید سنسور ABS در اختیار دارد. این قطعه در سال 90 در این شرکت داخلی سازی شده است و با توان تولید سالانه 5 میلیون قطعه، نیاز خودروسازان و خدمات پس از فروش را برآورده می سازد. تکنولوژی ساخت سنسور ABS صالح فاضلی مدیر مهندسی سنسور گروه قطعه سازی کروز گفت: سنسو ... (بیشتر)

شرکت کروز ضمن طراحی، ساخت و تامین تمامی اجزا سیستم مدیریت موتور (EMS) شامل ECU، سنسورها و عملگرهای مختلف، به عنوان تنها شرکت ایرانی تامین کننده‌ی قطعات خودرو است که با بهره‌گیری از امکانات سخت‌افزاری و مهندسین کارآزموده داخلی، صفر تا صد کالیبراسیون ECU (موتور و خودرو) را در داخل کشور انجام می‌دهد تا از خروج ارز در این ... (بیشتر)

رییس مرکز ساخت داخل وزارت صمت: قطعه سازی کروز در زمینه ی کیفیت، عمق ساخت داخل و کمیت بسیار توانمند است

عناوین مهم: سید محمد مهدی هادوی رییس مرکز ساخت داخل، صنایع ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: 1. با افزایش تولید داخل، اشتغالزایی، اعتماد به نفس و موارد مربوط به رشد و رونق اقتصادی بسیار پررنگ تر می شود. 2. عملکرد بالا در تولید و ساخت ماشین آلات هایتک در خود مجموعه، نشان دهنده اعتقاد ... (بیشتر)

نایب رییس کمیسیون صنایع در خانه ملت: کروز نقش موثری در اشتغالزایی ایفا کرده است

عناوین مهم: نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: 1. قطعه سازی کروز توانسته در بحث اشتغالزایی نقشی موثر را ایفا کند. 2. تصویب قوانین و نظارت میدانی جز وظایف کمیسیون صنایع محسوب می شود. 3. باید در کارگروه ها، کمیته ها و صحن کمیسیون پیگیر مشکلات صنعت باشیم و برای حل آن راهکارهای مدونی بیابیم ... (بیشتر)

داخلی سازی قطعه حساس رابط چرخشی ایربگ به دست متخصصان شرکت کروز

عناوین مهم: 1. یکی از محصولات بسیار مهم یونیت سوییچ، رابط بین دسته سیم و ایربگ خودرو با نام رابط چرخشی ایربگ است. 2. ورود تکنولوژی تولید این محصول در کشور برای اولین بار توسط کروز انجام شده و اکنون با داخلی سازی 80 درصدی تولید می شود. 3. کروز این محصول را با داخلی سازی 80 درصدی تولید می کند و بالاترین سطح داخلی سازی را ... (بیشتر)