اخبار

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس: شادابی، پشتکار و روحیه جهادی در پرسنل کروز دیده می شود

شهباز حسن پور بيگلری نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد و مدیران مربوطه از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی توضیحاتی برای وی ارائه دادند.شهباز حسن پور بيگلری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پس از بازدید شرکت قطعه سازی کروز گفت: ... (بیشتر)

کروز با بومی سازی قطعات خودرو از زنجیره واردات خارج شد

به نقل از خبرگزاری فارس صنعت خودرو در کشور همچنان با نوسانات زیادی روبرو است و یک هفته قیمت ها بالا می رود، یک بار خبر کاهش تولید منتشر و یکبار هم موضوع انباشت شدن دوباره خودروها در کف کارخانه، کمبود مواد اولیه، عدم تخصیص ارز و... مطرح می‌شود. این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که ایران جز معدود کشورهای منطقه است که بیش ا ... (بیشتر)

دومین عذرخواهی کانال تلگرامی «اختاپوس» از شرکت کروز

ادمین کانال تلگرامی اختاپوس جهت تهمت، نشر اکاذیب و... علیه شرکت صنایع تولیدی کروز در شبکه های مجازی، برای دومین بار عذرخواهی خود را در کانال تلگرامی اختاپوس قرار داد.محمد مهدی انصاری جعفری ادمين كانال اختاپوس كه به موجب حکم قطعی شعبه 67 دادگاه تجدیدنظر استان تهران برای نشر تهمت و افتراء علیه شرکت صنایع تولیدی کروز، برا ... (بیشتر)

کنسرسیوم کروز، رایزکو و گروه بهمن بسته معیشتی و اقلام بهداشتی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان ارسال کرد

کنسرسیوم کروز، رایزکو و گروه بهمن در راستای همیاری و مشارکت در تامین بسته های معیشتی برای هموطنان نیازمند آسیب دیده از ویروس کرونا، بسته حمایتی و اقلام بهداشتی تهیه و به استان سیستان و بلوچستان ارسال کرد.تعدادی از خانواده ها با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنند و تعدادی دیگر نیز مشاغل خود را از دست داده و در شرایط مع ... (بیشتر)

کروز در راستای ساخت قطعات استراتژیک خودرو با نخبگان همکاری دارد

شرکت صنایع تولیدی کروز بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور در راستاي تاكيدات مقام معظم رهبری و همچنين اجراي ابلاغيه ۱۰گانه قرارگاه توليدِ وزارت صمت كه در آن به جذب نخبگان، استفاده از پتانسيل مراكز دانش‌بنيان و افزايش خوداتکایی اشاره شده بود، همکاری با دانشگاه ها و جذب نخبگان را در دستور کار خود قرار داده است.سعید سهر ... (بیشتر)