اخبار

گروه قطعه سازی کروز به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور و با سابقه ای چهل ساله توانسته با همت متخصصان و نخبگان جوان ایرانی بسیاری از قطعات خودرو را بومی سازی کند تا ضمن کاهش وابستگی به خارج از کشور، برای ۷۰هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی کند. ... (بیشتر)

کروز به عنوان شرکت دانش بنیان موفق ایرانی با اشتغالزایی برای 12هزار نفر در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت دارد. این شرکت قطعه سازی توانسته 3000 قطعه مورد نیاز صنعت خودرو را در حجم انبوه به تولید داخل رساند. ... (بیشتر)

نماینده مردم تالش و رضوان شهر در مجلس خواستار حمایت دولت از بخش های خصوصی اشتغالزا مانند کروز شد

عناوین مهم: نماینده مردم تالش و رضوان شهر در مجلس در حاشیه بازدید از کروز: 1. حمایت از مجموعه هایی مانند کروز که در ایجاد اشتغال نقشی موثر را ایفا کرده اند باید در دستور کار دولت قرار گیرد. 2. در کروز نظم و انضباط حرف اول را می زند. 3. از حضور بالغ بر 12هزار نفر نیروی مستعد کار در قطعه سازی کروز خرسندم. 4. به عنوان نما ... (بیشتر)

بهروز حبیبی عضو هیات مدیره شرکت قطعه سازی کروز از طراحی و ساخت نسل پنجم رایانه خودرو توسط این قطعه ساز خبر داد. ... (بیشتر)

نماینده مردم رشت در مجلس: کروز از مجموعه های توانمند در حد شرکت های برتر اروپایی است

عناوین مهم: نماینده مردم رشت در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: 1. قطعه سازی کروز مجموعه ای منظم، قانونمند و مدیریت آن همگام با مدیریت روز دنیا است. 2. کروز سبب اشتغالزایی برای بیش از دوازده هزار نفر شده است. 3. یکی از ویژگی های مثبت وجود نیروی انسانی با انرژی و انگیزه و علاقمند به کار در خطوط تولید است. 4. کروز توان ... (بیشتر)