اخبار

ستاری در حاشیه مراسم افتتاح مرکز تحقیق و نوآوری کروز: قطعه سازی کروز در زمینه نوآوری قدم های لازم را برداشته است/ می خواهیم صاحب صنعت قطعه سازی باشیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: کروز در زمینه نوآوری صنعت قطعه سازی قدم های لازم را برداشته است. سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در جمع خبرنگاران و پاسخ به سوالی در خصوص اهمیت افتتاح مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز و اینکه چه جایگاهی در زمینه تحقیق و نوآوری در ایران می تواند داشته باشد، گفت: با ... (بیشتر)

با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ مرکز شتابدهنده تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز افتتاح شد

مرکز تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد. مرکز تحقیق و نوآوری شرکت کروز با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیئت همراه در چهارم بهمن ماه افتتاح شد. بازدید از خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی و همچنین آشنایی با نحوه فعالیت‌ها و مدی ... (بیشتر)

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس: مدیریت توانمند کروز علیرغم وجود همه فشارها و تنگناها موفق عمل کرده است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در بخش های خصوصی بر خلاف دولتی جهش تولید محقق شده است و کروز نمونه ای از این مجموعه ها است. مصطفی رضا حسینی قطب آبادی نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از بازدید از خطوط تولید و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز گفت: اصولگرایان ترین افراد ... (بیشتر)

بازدید رییس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از شرکت کروز

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز، از این واحدممتاز تولیدی صنعتی بازدید به عمل آوردند. این بازدید که با حضور دکتر عزت الله اکبری تالارپشتی رییس، دکتر علی جدی نایب رییس دوم، دکتر بهزاد رحیمی دبیر دوم و حجت الاسلام سید جواد حسینی‌کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن و بیژن نوباوه عضو کمیسیون فره ... (بیشتر)

نماینده مردم کاشمردر مجلس: باور "ما می توانیم" در کروز به فعلیت رسیده است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از گروه قطعه سازی کروز گفت: کروز باور ما می توانیم را به فعلیت رسانده است. نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی از شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد. در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش ... (بیشتر)