اخبار

تقدیر رزم حسینی از اقدامات موثر کروز در بومی سازی قطعات خودرو
۱۱ بهمن ۱۳۹۹

رزم حسینی در نمایشگاه قطعات خودرو ضمن رونمایی از کنترلر ایربگ بومی سازی شده توسط قطعه سازی کروز، از اقدامات این بنگاه اقتصادی در راستای داخلی سازی قطعات خودرو تقدیر کرد. رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن در مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از دستاوردهای موثر کروز در داخلی سازی قطعات ... (بیشتر)

شرکت کروز در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو حضور می یابد
۰۹ بهمن ۱۳۹۹

شرکت صنایع تولیدی کروز در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو حضور خواهد یافت. گروه قطعه سازی کروز با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های خود در زمینه بومی سازی قطعات خودرو در راستای رونق تولید و توسعه صنعت قطعه سازی در سال جهش تولید در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خو ... (بیشتر)

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس: گام های بلند کروز در داخلی سازی قطعات محسوس است
۰۸ بهمن ۱۳۹۹

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعه سازی کروز در تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران توانسته گام های بلندی برای داخلی سازی قطعات بردارد. اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌ها ... (بیشتر)

مرکز تحقیق و نوآوری کروز با سرمایه گذاری صد درصدی بخش خصوصی راه اندازی شده است
۰۸ بهمن ۱۳۹۹

شرکت کروز با سرمایه گذاری سه میلیون دلار بزرگترین مرکز شتابدهنده تحقیقات و نوآوری صنعت خودرو در خاورمینه را در مجموعه خود راه اندازی کرده تا چرخ‌های این صنعت با فناوری بومی، نوآوری‌های دانشگاهی و قطعات تولید داخل شتابان‌تر از گذشته حرکت کند. گروه قطعه سازی کروز بزرگ‌ترین مجموعه فعال صنعت قطعه سازی است و با تبدیل شدن به ... (بیشتر)

مدیر تحقیق و نوآوری شرکت کروز گفت: از پنج سال گذشته تحقیق در زمینه بومی سازی ایربگ را آغاز کردیم تا این قطعه را داخلی سازی کنیم و اکنون ایربگ های تولیدی از نظر قیمت، کارکرد و ایمنی توانایی رقابت با بازارهای خارجی را دارند. ... (بیشتر)