اخبار

نماینده مردم اهواز در حاشیه بازدید از کروز: به عنوان یک ایرانی به خودم می بالم که در قطعه سازی پیشرفت کرده ایم

عناوین مهم: نماینده مردم اهواز در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: 1. باور نمی کردم یک شرکت قطعه سازی ایرانی، 3000 قطعه نیاز صنعت خودرو را از واردات بی نیاز کند. 2. به عنوان یک ایرانی به خودم‌ می بالم که در صنعت قطعه سازی تا این اندازه پیشرفت کرده ایم. 3. نمایندگان مجلس در کنار صنعت قطعه سازی و سایر صنایع ایستاده اند. ... (بیشتر)

معاون قضایی دادستانی کل کشور: از واردات محصولات قابل تولید در کشور سختگیرانه جلوگیری می کنیم

عناوین مهم:1. معاون قضایی دادستانی کل کشور ضمن بازدید از گروه قطعه سازی کروز موارد زیر را مطرح کرد.2. مدیران مزاحم و قوانین مزاحم از مشکلات تولید هستند.3. . با استفاده از قوانین و مقررات و ظرفیت‌های قوه قضاییه، آمادگی صد درصدی برای حمایت از تولیدکنندگان را اعلام کردیم و قطعه سازان نیز مستثنی نیستند.4. قطعه سازی از استر ... (بیشتر)

نماینده مردم شیروان: مرکز تحقیقات کروز یکی از نقاط قوت این مجموعه است

یک نماینده مجلس گفت: مرکز تحقیقات قطعه سازی کروز یکی از نقاط قوت این مجموعه به شمار می رود که با توانمندی در حوزه ساخت و طراحی توانسته برخی خلاء ها در صنعت قطعه سازی را برطرف نماید.علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاوران خود از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز ط ... (بیشتر)

کروز طراحی، تولید و کالیبراسیون ای سی یو را در ایران انجام می دهد

شرکت صنایع تولیدی کروز با ظرفیت تولید روزانه بیش از سه هزار ای سی یو در داخل کشور که مراحل طراحی، تولید و کالیبراسیون آن را انجام می دهد و بهترین تأمین کننده شرکت های داخلی است.مجتبی نظری مدیر ارتباطات گروه قطعه سازی کروز با اشاره به اهمیت و زحمات پرسنل مرکز تحقیقات این شرکت در طراحی و تولید نسل پنجم ای سی یو در کشور گ ... (بیشتر)

بیانیه شرکت صنایع تولیدی کروز به مناسبت هفته دفاع مقدس

شرکت صنایع تولیدی کروز به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.دوران هشت سال دفاع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزّت و شرف این مرز و بوم، به مثابه یکی از حساس‏ترین و بارزترین برهه ‏های حیات این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارکِ تاریخ حماسه، ... (بیشتر)