اخبار

واژه کروز به معنای شادی و نشاط است که از شعر "با کروز و خرمی آهو به دشت میخرامد چون کسی کو مست گشت" رودکی شاعر قرن چهارم هجری برگرفته شده است. ... (بیشتر)

صادرات استارت و دینام توسط شرکت ایسکرا اتو الکتریک

به نقل از دنیای اقتصاد شرکت «ایسکرا اتو الکتریک» تولیدکننده دو گروه از قطعات خودرو (استارت و دینام)، به دنبال افزایش سهم خود در بازار است و دستیابی به سهم ۶۰ درصدی بازار در سال از اهداف مورد نظر شرکت برشمرده می‌شود، این درحالی است که سهم ایسکرا از بازار طی سال گذشته ۴۰ درصد بود. در واقع افزایش ۲۰ درصدی تولید از برنامه‌ ... (بیشتر)

اولین عذرخواهی ادمین «اختاپوس» از شرکت کروز

ادمین کانال اختاپوس جهت تهمت، نشر اکاذیب و... علیه شرکت صنایع تولیدی کروز در شبکه های مجازی، به طور رسمی اولین عذرخواهی خود را در کانال تلگرامی اختاپوس قرار داد.بعداز هجمه های یک سال اخیر صفحه ای در شبکه های اجتماعی موسوم به اختاپوس علیه شرکت صنایع تولیدی کروز، با اثبات کذب بودن و فقدان مستند برای مطالب بیان شده، محمد ... (بیشتر)

چراغ های تولیدی کروز:1.با توجه به طراحی نوین و فناورانه و افزوده شدن LED، محصول جدید در کشور محسوب می شوند 2.با کیفیت هستند و در این راستا بر روی آن ها تست روشنایی و نشتی آب پیش از عرضه به بازار انجام می شود3.حاصل خطوط هایتک و نیمه رباتیک و بهترین مواد اولیه هستند 4.مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می شوند ... (بیشتر)

عملکرد کروز در داخلی سازی از مهندسی معکوس به طراحی قطعات ارتقاء پیدا کرده است

شرکت صنایع تولیدی کروز در اوج شرایط سخت تحریمی و افزوده شدن مشکلات پیرامون ویروس منحوس کرونا ضمن اشتغالزایی 1000 نیروی متخصص، پروژه های متعددی را با محوریت ساخت داخل و خودکفایی در کلاس کیفی و استانداردهای روز دنیا به انجام رساند که در این زمینه فعالیت خود را با مهندسی معکوس آغاز کرد و در گذر زمان با ارتقاء تحقیق و توسع ... (بیشتر)