اخبار

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس: مدیریت توانمند کروز علیرغم وجود همه فشارها و تنگناها موفق عمل کرده است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در بخش های خصوصی بر خلاف دولتی جهش تولید محقق شده است و کروز نمونه ای از این مجموعه ها است. مصطفی رضا حسینی قطب آبادی نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از بازدید از خطوط تولید و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز گفت: اصولگرایان ترین افراد ... (بیشتر)

بازدید رییس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از شرکت کروز

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز، از این واحدممتاز تولیدی صنعتی بازدید به عمل آوردند. این بازدید که با حضور دکتر عزت الله اکبری تالارپشتی رییس، دکتر علی جدی نایب رییس دوم، دکتر بهزاد رحیمی دبیر دوم و حجت الاسلام سید جواد حسینی‌کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن و بیژن نوباوه عضو کمیسیون فره ... (بیشتر)

نماینده مردم کاشمردر مجلس: باور "ما می توانیم" در کروز به فعلیت رسیده است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از گروه قطعه سازی کروز گفت: کروز باور ما می توانیم را به فعلیت رسانده است. نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی از شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد. در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش ... (بیشتر)

شرکت ایسکرا اتو الکتریک ایران به عنوان یکی از شرکت های هلدینگ کروز، طراح و تولید کننده انواع دینام و استارت خودروهای سواری است که توانسته ۹۰ درصد از اجزای آن را داخلی سازی کند و به بازارهای صادراتی راه پیدا کند. ... (بیشتر)

ابداع روش تشخیص و ردیابی سلول های سرطانی برای اولین بار در کشور توسط کروز

شرکت دانش بنیان پادزا پادتن پژوه به عنوان یکی از شرکت های هلدینگ کروز که در بالاترین سطح از شرکت های دانش بنیان قرار دارد، توانسته برای اولین بار در کشور، روشی نوین برای ردیابی سلول های سرطانی ابداع نماید. شرکت دانش بنیان پادزا پادتن پژوه با پشتوانه بیست سال مطالعه و پژوهش در حوزه سرطان با استفاده از امکانات پژوهشگاه ا ... (بیشتر)