اخبار

مرکز تحقیق و نوآوری شرکت کروز امروز به بزرگترین مجموعه تحقیق و نوآوری در خاورمیانه و یک شرکت دانش بنیان در هلدینگ کروز تبدیل شده و با ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات جدید، پیشتاز در صنعت الکترونیک خودروی خاورمیانه است. بدین منظور با گسترش فعالیت، فضای 2400 متری مطابق با استانداردهای مراکز تحقیقاتی دنیا با جدیدترین تجه ... (بیشتر)

مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به عنوان شتابدهنده تخصصی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد

شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به تازگی با امضای تفاهمنامه ای مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت. هلدینگ کروز با سابقه 40 ساله در عرصه صنعت خودرو، در اقدامی جدید با ایجاد شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز حوزه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه فناوری های صنعت خودرو، هوش مصنوعی و دارو به تحقیق و نوآ ... (بیشتر)

شرکت صنایع تولیدی کروز با بهره گیری از آخرین دستگاه های تحقیقاتی تست مواد و قطعات مدرن روز دنیا اقدام به راه اندازی بزرگترین مرکز تحقیقات و نوآوری صنعت قطعه سازی نموده است تا با همکاری نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور دامنه فعالیت های خود را در طراحی و تولید قطعات پیشرفته خودرو گسترش دهد. ... (بیشتر)

بزرگترین مرکز تحقیق و نوآوری خودرو (R&I) به زودی در کروز افتتاح می شود

مرکز تحقیق و توسعه شرکت صنایع تولیدی کروز امروز به بزرگترین مجموعه تحقیق و نوآوری در خاورمیانه و به یک شرکت دانش بنیان در هلدینگ کروز تبدیل شده و با ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات جدیدی که در صنعت خودرو امروزه مطرح می باشد و آینده به آن سمت می رود، پیشتاز در صنعت الکترونیک خودرو در خاورمیانه است. بدین منظور با گسترش ... (بیشتر)

حفظ بهداشت و سلامتی پرسنل در شرکت کروز از اهمیت بالایی برخوردار است و بدین منظور از ابتدای کرونا تا کنون در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه کرده است. بخشی از اقداماتی که به صورت روزانه انجام می شود: -تب سنجی -تست PCR -ضدعفونی خطوط تولید -افزایش تعداد سرویس ایاب و ذهاب -تهیه ماسک و دستکش - ... (بیشتر)