اخبار

نماینده مردم نهاوند: تلاش کروز در جهت تولید و اشتغالزایی محسوس است

تلاش قطعه سازی کروز در راستای تولید و اشتغال کاملا محسوس است و این امر نشان از مدیریت اجرایی موفق این قطعه سازی به شمار می رود. دکتر شهبازی نماینده مردم شریف نهاوند و عضو کمیسیون بودجه در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاوران خود از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های ... (بیشتر)

شرکت کروز با استقرار تیمی متشکل از پزشکان و کارشناسان سازمان انتقال خون و تجهیزات مورد نیاز این تیم در سایت ۲، ضمن استقبال بسیار خوب مدیران و پرسنل از این امر خداپسندانه، اقدام به خونگیری از کارکنان داوطلب کرد. با توجه به نیاز بیماران کرونایی به خون، اهدای خون سالم کمک حیات بخشی به چشم انتظاران محسوب می شود و در واقع ب ... (بیشتر)

کالیبراسیون موتور و خودرو در بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه سازی کشور

بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور با استفاده از دانش فنی و تخصص نخبگان و مهندسان ایرانی، برای تطبیق توابع موجود در ECU با نوع موتور و خودرو، همه مراحل فرایندی مهم و پیچیده به نام کالیبراسیون را در مجموعه خود انجام می دهد تا از خروج ارز در این شرایط حساس تا حد امکان جلوگیری کند. با قرار گیری ECU در خودروهای انژکتوری ... (بیشتر)

مرکز تحقیق و نوآوری شرکت کروز امروز به بزرگترین مجموعه تحقیق و نوآوری در خاورمیانه و یک شرکت دانش بنیان در هلدینگ کروز تبدیل شده و با ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات جدید، پیشتاز در صنعت الکترونیک خودروی خاورمیانه است. بدین منظور با گسترش فعالیت، فضای 2400 متری مطابق با استانداردهای مراکز تحقیقاتی دنیا با جدیدترین تجه ... (بیشتر)

مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به عنوان شتابدهنده تخصصی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد

شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به تازگی با امضای تفاهمنامه ای مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت. هلدینگ کروز با سابقه 40 ساله در عرصه صنعت خودرو، در اقدامی جدید با ایجاد شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری کروز حوزه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه فناوری های صنعت خودرو، هوش مصنوعی و دارو به تحقیق و نوآ ... (بیشتر)