اخبار

شرکت صنایع تولیدی کروز با بهره گیری از آخرین دستگاه های تحقیقاتی تست مواد و قطعات مدرن روز دنیا اقدام به راه اندازی بزرگترین مرکز تحقیقات و نوآوری صنعت قطعه سازی نموده است تا با همکاری نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور دامنه فعالیت های خود را در طراحی و تولید قطعات پیشرفته خودرو گسترش دهد. ... (بیشتر)

بزرگترین مرکز تحقیق و نوآوری خودرو (R&I) به زودی در کروز افتتاح می شود

مرکز تحقیق و توسعه شرکت صنایع تولیدی کروز امروز به بزرگترین مجموعه تحقیق و نوآوری در خاورمیانه و به یک شرکت دانش بنیان در هلدینگ کروز تبدیل شده و با ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات جدیدی که در صنعت خودرو امروزه مطرح می باشد و آینده به آن سمت می رود، پیشتاز در صنعت الکترونیک خودرو در خاورمیانه است. بدین منظور با گسترش ... (بیشتر)

حفظ بهداشت و سلامتی پرسنل در شرکت کروز از اهمیت بالایی برخوردار است و بدین منظور از ابتدای کرونا تا کنون در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه کرده است. بخشی از اقداماتی که به صورت روزانه انجام می شود: -تب سنجی -تست PCR -ضدعفونی خطوط تولید -افزایش تعداد سرویس ایاب و ذهاب -تهیه ماسک و دستکش - ... (بیشتر)

گروه قطعه سازی کروز: 1.اشتغال پایدار برای ۶۰ هزار نفر ایجاد کرده است. 2.با وجود محدودیت های پیرامون کرونا تا نیمه آذر ماه، با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی تولید را بدون هیچ توقفی ادامه می دهد. 3.در همه زمان قطعات مورد نیاز خودروسازان را به موقع تحویل می دهد. ... (بیشتر)

مدیر عامل کروز: امسال تا نهم آذر نود و نه اشتغال 2200 نفر را با نهضت داخلی سازی محقق کردیم

بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور با افزایش میزان تولید خود در سال جهش تولید، برای بالغ بر 12هزار نفر به صورت مستقیم و 50هزار نفر به صورت غیر مستقیم در کشور اشتغال پایدار ایجاد کرده است. گروه قطعه سازی کروز علارغم وجود مشکلات بسیار پیرامون تحریم، گمرک، عدم پرداخت مطالبات و... سعی در تامین به موقع قطعات مورد نیاز خو ... (بیشتر)