شرکای تجاری

Desay SV Automotive

شرکتDesay SV Automotiveیکی از شرکتهای پیشرو در حوزه صنایع الکترونیکی خودرو می باشد. این شرکت که در سال 1986 تاسیس شده است، سابقا با نام "Siemens VDO Automotive (Huizhou) Co. Ltd." شناخته می شد. بیش از دو دهه است که شرکت در زمینه های تحقیق، توسعه و تولید سیستمهای نشانگر خودرو از جمله انواع جلو آمپر و کنترلرهای سیسم تهویه فعالیت می نماید. قدرت نوآوری، فن آوری پیشرفته، محصولات با کیفیت و خدمات پس از ... (بیشتر)

Continental Automotive Systems

شرکتContinental Automotive Systems - CASدر سال 1906 توسط آلفرد توز به عنوان زیرمجموعه ای از شرکتContinental AGآلمان تاسیس شد. این شرکت تامین کننده قطعات سیستم ترمز، قطعات الکترونیکی، باتری های لیتیومی – یونی و نیز خدمات مهندسی جهت ایمنی و قوای محرکه برای صنایع خودرو میباشد.این شرکت از دو بخش تشکیل شده است:Continental Temicکه بر سیستمهای الکترونیکی خودرو متمرکز است وContinental Tevesکه به عنوان طرا ... (بیشتر)

Mando

شرکتMANDOکه دفتر مرکزی آن در شهر سئول کره جنوبی واقع است ، بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو کره و تامین کننده قطعات برای شرکتهای بزرگ خودرو سازیGeneral Motors،Cadillac،Ford،Chrysler،Chevrolet،Nissan،KIA Motor،Fiat،Volkswagen،BMW،Suzuki،Hyundai Motorو بسیاری از شرکت های خودرو سازی دیگر با سود سالانه بیش از 6 میلیارد دلار می باشد .این شرکت در حال حاضر متعلق به شرکت مادرHalla Groupاست و قبل از آن متع ... (بیشتر)

Valeo

شرکتValeoیکی از تامین کنندگان قطعات خودروست است که با کلیه خودرو سازان در سرتاسر جهان همکاری می نماید.به عنوان یک شرکت صاحب تکنولوژی،Valeoمحصولات و سیستمهای نوآورانه ای را عرضه می کند که باعث کاهش انتشار گازCO2شوند و ضمنا حس خوب رانندگی را تقویت نمایند.شرکتValeoاز 4 گروه تجاری و بخش خدماتValeoتشکیل شده است:گروه تجاری "سیستم های آسایش و پشتیبانی رانندگی" سیستمهای رابط میان راننده، خودرو و محیط را ط ... (بیشتر)

S&T Motiv

شرکتS&T Motiv(با نام سابقS&T Daewooو پیش از آنIndustriesDaewoo Precision) در سال 1981 تاسیس گردیده است. این شرکت تولید کننده قطعات صنایع نظامی و قطعات خودرو در کره جنوبی می باشد.تولید قطعات خودرو در این شرکت از سال 1986 آغاز گردید. در ماه دسامبر 1992 این شرکت وارد بورس کره جنوبی شد. پس از مشکلاتی که برای شرکتDaewooپیش آمد، آن شرکت در فوریه 2002 تجزیه شد و سهام آن در بورس کره جنوبی عرضه گرد ... (بیشتر)